Vyberte si krb podle Vašeho stylu bydlení!

Zpět na výpis

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří dbají na každý detail interiéru svého domova, máme pro vás skvělý tip. Pořiďte si krb!

Kromě toho, že krby dodávají místnosti útulnou atmosféru, jsou také praktickým zdrojem tepla, zejména v chladnějších měsících. Ať už preferujete moderní design nebo rustikální styl, krb může být skvělým doplňkem vašeho domova. Takže neváhejte a přidejte do svého interiéru kousek tepla a romantiky!

Minimalistický styl:

Pokud máte minimalisticky zařízený dům, rozhodně nechcete narušit jeho jednoduchost ohromnou stavbou. V takovém případě by pro vás mohl být designový krb ANGLE ideálním řešením. Tento krb je umístěn v rohu místnosti a dokonale splyne s čistými liniemi a vzdušným prostorem okolí. Jeho kompaktní rozměry a minimalistický design umožňují pohled na oheň téměř ze všech úhlů. Tento krb je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit funkčnost s estetikou a zachovat minimalistický charakter svého domova.

Obrázek 1 Designový krb ANGLE

Hygge styl:

Pokud se řídíte touto filozofií, pravděpodobně máte svůj domov zařízený v hygge stylu. Pro dosažení příjemné atmosféry a útulného domova není nutné udělat kompletní rekonstrukci. Pohodlí a potěšení do svého domova můžete vznést i pomocí několika málo prvků. Takovým prvkem mohou být například norská akumulační kamna, která u Vás zažehnou tu pravou skandinávskou atmosféru.

Obrázek 2 Mastková akumulační kamna Eclips Complet

Industriální styl:

Patří mezi Vaše oblíbené materiály beton, ocel, hrubé zdi a masivní stavby? Pokud ano, pak byste měli zvážit instalaci krbové vložky, a to třeba přímo doprostřed obýváku! Krbové vložky mohou vypadat krásně, zejména průhledové varianty nebo ty s třístranným prosklením. Abyste dosáhli luxusního vzhledu, můžeme krbovou vložku doladit pomocí betonové stěrky. Kromě dokonalého vzhledu Vás překvapí také praktickými vlastnosti, jako jsou například vysoká odolnost proti teplu a otěru.

Obrázek 3 Krbová vložka FLAMEN

TIP: Pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme, co je pro Vás a Váš dům nejlepší.

Mohlo by vás dále zajímat

Jak správně topit v krbu a na co je důležité nezapomínat

Každý majitel krbu nebo krbových kamen ví, že správné topení vyžaduje pozornost a pravidelnou péči. Pokud se jim nevěnujete, můžete čelit problémům jako je dým z krbu, vyšší spotřeba dřeva a zkrácení životnosti krbu a komínu.

 • Autor: petralimberska
 • Kategorie: Rocal
 • Datum: 21 března, 2024

Proč začít se stavbou krbu v létě?

Pokud čtete tyto řádky, tak se pravděpodobně necháváte kolébat představou kouzelného živého ohně u vás doma a zajímá vás, proč se stavbou začínat, když je venku 30°. Nebo jste jako většina budoucích majitelů krbu a stavbu pohodlně odkládáte až na zimu.

 • Autor: petralimberska
 • Datum: 2 února, 2024

Vybíráme krb či kamna do dřevostavby a nízkoenergetického domu

Pro mnoho architektů, projektantů a koncových zákazníků je instalace krbů a kamen do dřevostaveb a nízkoenergetických domů velkou výzvou. V tomto článku se podíváme na nejdůležitější aspekty instalací těchto topidel na dřevo. Těmi jsou primárně výkon spotřebiče a stavebně-konstrukční připravenost domu.

 • Autor: petralimberska
 • Kategorie: Rocal
 • Datum: 20 prosince, 2023

Máte zájem o realizaci krbu?

Volejte +420 731 170 480 nebo pište na flamen@flamen.cz

Máte-li zájem o cenovou nabídku nebo dotaz k některému produktu,
využijte formulář níže nebo využijte některý z kontaktů.

  * Povinná pole
  Odesláním souhlasím se zpracováním údajů z formuláře za účelem zpracování nezávazné cenové kalkulace. Více informací na: ochrana osobních údajů.
  • Široký sortiment

   Jsme jediný výrobce v Evropě, který má takto široký sortiment designových závěsných i centrálně stojících krbů.

  • Výborné ceny

   Pořiďte si kvalitní designovy prvek za cenu obyčejné vložky, který splňuje přísné ekologické a emisní normy ECODESIGN.

  • Rychlost realizace

   Nejžádanější modely máme skladem nebo k dodání do 1-3 měsíců. Realizace trvá v průměru 1-5 dní

  • Rocal
  • Norsk Kleber
  • Thorma
  • Aduro

  Navštivte naši
  vzorkovou prodejnu

  Rádi byste viděli produkty osobně? Zavolejte nám, domluvíme si termín konzultace a my Vás provedem naším showroomem.

  8:00 - 15:30 - Brandýs nad Labem, Nábřeží 122/6, 250 01

  Objednat se   nebo volejte 226 886 473